Nowoczesne wzornictwo
Perfekcyjne wykonanie
Meble dopasowane do wnętrza
Oryginalne rozwiązania projektowe
jQuery Slider


____________________________________________________________ Jak pracujemy ____________________________________________________________

Pracę rozpoczynamy od umówienia wizyty w miejscu przyszłej realizacji projektu. Na spotkaniu omawiane są wstępne założenia oraz pomiar.  

Etap drugi to praca nad projektem. Klient przedstawia zwykle swoja koncepcję wykonania mebli, przeglądamy projekty, weryfikujemy je pod względem wykonawczym oraz ze względu na koszty materiałów. Następnie wspólnie z klientem precyzujemy kwestie materiałów, ostatecznie podejmując decyzje o wyborze oraz rodzajach wykończenia i wyposażenia mebli. 

Na tej podstawie sporządzamy wycenę oraz termin realizacji

  1. Podpisanie umowy
  2. Produkcja
  3. Montaż 


______________________________________________________________________  MEBLE NA WYMIAR  ______________________________________________________________________

Meble łazienkowe projektowane i wykonywane przez naszą firmę są bardzo dobrze wpasowane w pomieszczenia. Udaje sie nam uzyskać bardzo dobre rozmieszczenie poszczególnych elementów, szafek, szuflad, schowków, pojemników i półek, zachowując wyznaczony projektem styl i charakter łazienki. Klienci cenią sobie estetykę wykonania oraz specjalny dobór materiałów do tego typu mebli, narażonych na duże zmiany wilgotności i temperatury.

Doradzamy i projektujemy razem z Klientem!

Dbałość o detale to podstawa w produkcji i montażu mebli przez MADAR. Od perfekcyjnego wykonania oraz idealnego dopasowania kompletu mebli zależy komfort ich używania, funkcjonalność oraz estetyka. Zatem wszystko, co pozwala cieszyć się z naszych wyrobów. Przykładamy do tego szczególną wagę, wiedząc z doświadczenia, że satysfakcja klientów jest najważnieszym celem jaki sobie stawiamy.

Meble ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, renomowanych marek.

Meble MADAR:

  • meble kuchenne
  • meble łazienkowe
  • meble do przedpokoju
  • szafy z drzwiami przesuwnymi

Wykonanie strony www - ENTRO


Meble na wymiar - MADAR
ul. Wiślana 4 , 83-110 Tczew
tel. +48 664 778 232