____________________________________________________________ Oferta ____________________________________________________________

 
 
Meble kuchenne są naszą specjalizacją. Wykonywane według indywidualnych projektów, dopasowane do charakteru mieszkania, zgodnie z życzeniami Klientów.
Tworzymy kuchnie w różnych stylach zarówno klasycznym jak i nowoczesnym.Projektując kuchnie możemy łączyć różnego typu materiały co pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.
Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę frontów, lakierowanych, fornirowanych, akrylowych i z naturalnego drewna oraz blatów kuchennych i elementów wyposażenia.
 
 
 
 
 
Oferujemy szafy z drzwiami przesuwnymi. Różnorodność dostępnych aktualnie materiałów do wykonania takich zabudów pozwala na aranżację wnętrza praktycznie w taki sposób jak przewiduje to nawet najbardziej kreatywny projekt. Drzwi przesuwne mogą być wykonane w pełnej płaszczyźnie z lustra, szkła lacobel, płyty laminowanej lub np. z dowolnego połączenia tych materiałów. Szafy umiejscowione we wnękach znakomicie uzupełniają wyposażenie wnętrz i tworzą dotatkową przestrzeń na ubrania lub inne przedmioty.
 
 
 
 
 
 
Meble łazienkowe do łazienek małych i dużych, pojedynczo i w zestawach. Oryginalne, nowoczesne wzornictwo, trwałe i funkcjonalne.


______________________________________________________________________  MEBLE NA WYMIAR  ______________________________________________________________________

Meble łazienkowe projektowane i wykonywane przez naszą firmę są bardzo dobrze wpasowane w pomieszczenia. Udaje sie nam uzyskać bardzo dobre rozmieszczenie poszczególnych elementów, szafek, szuflad, schowków, pojemników i półek, zachowując wyznaczony projektem styl i charakter łazienki. Klienci cenią sobie estetykę wykonania oraz specjalny dobór materiałów do tego typu mebli, narażonych na duże zmiany wilgotności i temperatury.

Doradzamy i projektujemy razem z Klientem!

Dbałość o detale to podstawa w produkcji i montażu mebli przez MADAR. Od perfekcyjnego wykonania oraz idealnego dopasowania kompletu mebli zależy komfort ich używania, funkcjonalność oraz estetyka. Zatem wszystko, co pozwala cieszyć się z naszych wyrobów. Przykładamy do tego szczególną wagę, wiedząc z doświadczenia, że satysfakcja klientów jest najważnieszym celem jaki sobie stawiamy.

Meble ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, renomowanych marek.

Meble MADAR:

  • meble kuchenne
  • meble łazienkowe
  • meble do przedpokoju
  • szafy z drzwiami przesuwnymi

Wykonanie strony www - ENTRO


Meble na wymiar - MADAR
ul. Wiślana 4 , 83-110 Tczew
tel. +48 664 778 232